صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

نسخه قابل چاپ
مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - Marau

Marau


Marau يکي از شرکت هاي توليدکننده شکلات در پاريس است. اين شرکت محصول جديدي را تحت نام تجاري شناخته شده شرکت، Marau توليد نمود. اين محصول در بهترين سوپرمارکت هاي پاريس عرضه شده است. اين شکلات هاي منحصر به فرد به طور خاص براي قفسه برخي از سوپرمارکت ها و فروشگاه ها طراحي شده است.

شرکت طراحي Rice براي حفظ نام تجاي شکلات Marau و بسته بندي، ترکيبي از زبان هاي بين المللي طراحي گرافيک استفاده مي کند.

در توليد محصولات جديد تصميم گرفته شد طيف وسيعي از سه نوع شکلات منحصر به فرد براي فروشگاه ها عرضه شود که شامل شکلات تيره با 85 درصد کاکائو، شکلات متوسط با 75 درصد کاکائو و شکلات سبک با 65 درصد کاکائو مي شد.

براي طراحي بسته بندي از روش جديد استفاده شده است. روي کرد طراحي، ايجاد بسته هاي با رنگ هاي مختلف بود. براي اين کار از ساختمان LagrandEpicerie در سه زمان مختلف در طول روز عکس برداري شد و سه رنگ اصلي مشکي، قرمز و کرم به عنوان رنگ زمينه بسته بندي به دست آمد.

تصوير ساختمان به عنوان تصوير اصلي، يک بيلبرد را ايجاد کرده است. اين بسته بندي استاندارد، داراي يک الگوي هندسي منحصر به فرد مي باشد.

Marau از لفاف هاي کاغذي چند لايه به همراه آلومينيوم و پلي اتيلن براي توليد بسته بندي استفاده شده است. نام تجاري در بالاي بسته بندي در زمينه اي به رنگ سياه چاپ مي شود.

طراح از بيلبورد ساختمان Lagrand به عنوان معرفي نوع محصول استفاده کرده است. پشت بسته بندي حاوي اطلاعات موردنياز مصرف کننده بههمراه لوگو و تصوير تبليغاتي گياه کاکائومي باشد. وقتي مصرف کننده بسته بندي را باز کند تصوير ساختمان Lagrand به صورت کامل قابل مشاهده است.نقل مطالب با حفظ حقوق معنوي مجله و با اشاره به مشخصات كامل مقاله بلامانع است.
 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.