صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

Wolf Packaging Machinery

شرکت آلماني Wolf Packaging Machinery  در زمينه طراحي و ساخت ماشين آلات و تجهيزات بسته بندي فعاليت ميکند. اين شرکت در سال 1988 تاسيس شده که سياست کلي آن ساخت ماشين هاي بسته بندي با قابليت اعتماد و کارآيي بالاست . ماشين هاي اين شرکت با به حداقل رساندن بخش هاي تکنيکي و ساختار مستحکم توانسته به اين هدف برسد. بيش از دو هزار ماشين بسته بندي اين شرکت در سراسر دنيا در حال کار و خدمات رساني به صنعت هاي مختلف مي باشد.
 

ادامه >>


VELTEKO

VELTEKO يکي از شرکت هاي فعال در زمينه توليد ماشين آلات بسته بندي عمودي پر سرعت و با تکنولوژي بالا در اروپاي شرقي و کشور جمهوري چک مي باشد. ماشين آلات بسته بندي عمودي با توجه به نياز و سفارش مشتريان مهندسي و طراحي مي شوند. ماشين آلات و راه حل هاي بسته بندي با چند ويژگي اصلي شامل توانايي بسته بندي محصولات مختلف، کارآيي و اطمينان بالا به مشتري پيشنهاد مي شوند.

ادامه >>


نمايشگاه K2013

نمايشگاه K2013 روزهاي 16 تا 23 امتبر 2013 برابر با 24 مهر تا اول آبان 1392 در شهر دوسلدروف آلمان برگزار شد. در اين نمايشگاه 3200 غرفه گذار از 60 کشور در حوزه ماشين آلات، محصولات، تجهيزات و خدمات صنايع پلاستيک و لاستيک نوآوري هاي خود را عرضه کردند.

ادامه >>


Marchesini Group

Marchesini Group يکي از بزرگ ترين توليدکنندگان ماشين آلات بسته بندي در ايتاليا مي باشد. اين شرکت که در بلونيا ايتاليا واقع شده در سال 1974 به وسيله آقاي Massima Marchesini تاسيس شده است. اين شرکت فعاليت خود را ابتدا از بازارهاي محلي و با ساخت ماشين آلات و تجهيزات کوچک بسته بندي آغاز کرد و گام به گام فعاليت خود را گسترده نمود.

ادامه >>


نمايشگاه Drinktec 2013

نمايشگاه Drinktec 2013 که از تاريخ 16 تا 20 سپتامبر 2013 برگزار شد، ميزبان 1400 شرکت کوچک و بزرگ بود. بيش از 70 هزار بازديد كننده متخصص از ساعت 9 صبح الي 6 بعدازظهر از اين نمايشگاه ديدن کردند. در اين شماره ماهنامه به شرکت هاي حاضر در بخش PET Point نمايشگاه مي پردازيم.

ادامه >>


Drinktec 2013

در نمايشگاه Drinktec و در بخش PET Point اين نمايشگاه توليدكنندگان سراسر دنيا، بسياري از توليدكنندگان و خرده فروشان نوشيدني و محصولات غذايي مايع را ملاقات كردند. در اين نمايشگاه آخرين نورآوري ها و تكنولوژي ها در پروسه توليد، پركني، بسته بندي و بازاريابي تمام انواع مختلف نوشيدني ومواد غذايي مايع، مواد اوليه، راه حل هاي توزيع و حمل و نقل به نمايش گذاشته شد.

ادامه >>


IMA Group

IMA Group يک گروه فعال در زمينه توليد تجهيزات پروسه توليد و بسته بندي انواع مختلف محصولات است. به طور خلاصه مي‌توان فعاليت اين گروه را به طراحي و ساخت ماشين آلات تمام اتوماتيک براي پروسس و بسته بندي محصولات مختلف شامل محصولات آرايشي، بهداشتي و دارويي، چاي، قهوه و مواد غذايي گوناگون عنوان کرد. نام‌هاي تجاري اصلي اين گروه شامل IMA Industries و IMA pharma مي‌شود.

ادامه >>


AFA System

AFA System يكي از شركت‌هاي كانادايي است كه در زمينه توليد و طراحي ماشين‌ها و تجهيزات بسته‌بندي فعاليت مي‌كند. مديريت محصول و راه‌حل‌هاي بسته‌بندي و ارائه خدمات پس از فروش مناسب به مشتريان هدف اصلي شركت عنوان شده است. تجربه‌بالاي مهندسان به همراه ابزارهاي مهندسي، امكانات وسيعي را در انجام اتوماسيون بسته‌بندي جهت افزايش اطمينان مشتريان در اختيار قرار مي‌دهد.

ادامه >>


AFFELDT

AFFELDT  يکي از شرکت هاي آلماني توليد کننده تجهيزات بسته بندي است.اين شرکت براي ساليان طولاني در زمينه بسته بندي سبزيجات و ميوه ها فعاليت کرده است. با توجه به تکنولوژي پيشرفته و به کارگيري طيف گسترده اي از تجهيزات در خط توليد AFFELDT تبديل به يک شرکت قابل اطمينان در صنعت بسته بندي شده است.

ادامه >>


American - Newlong

American- Newlong يکي از شرکت هاي توليد کننده ماشين هاي تمام اتوماتيک بسته بندي و سيستم هاي يکه ساز اتوماتيک در ايندياپوليس آمريکا است. اين شرکت متخصص بسته بندي کيسه اي مي باشد. اين شرکت ارائه دهنده ماشين هاي پر کن کيسه با درزبندي گرمايي شامل ماشين هاي نيمه اتوماتيک تا تمام اتوماتيک است. تجهيزات شرکت شامل توزين، بسته ساز، درزبندي، کنترل وزن، توزيع کننده  و پالت ساز مي شود.

ادامه >>


Pro Pack

شرکت Pro Pack در سال 1996 به وسيله آقاي Chris Follows تأسيس شد. اين شرکت همواره به دنبال ايجاد ارزش افزوده بر پايه مشتري مداري بوده است. مديران شرکت با استفاده از تجربه گسترده خود در صنعت بسته‌بندي، اقدام به جمع‌آوري يک تيم متخصص با دانش بالا در اين صنعت نمودند. اين شيوه در تمام جنبه‌هاي کسب و کار مانند مهندسي، يکپارچه‌سازي (اسمبل) سيستم، کنترل، تعمير و نگهداري و فروش رعايت شده است.

ادامه >>


Honor Machinery

Honor Machinery يکي از شرکت هاي توليد کننده ماشين آلات و تجهيزات بسته بندي است که در سال 1992 تأسيس شده است. زمينه فعاليت اين شرکت توسعه، طراحي، توليد و پردازش ماشين آلات بسته بندي مي باشد.

ادامه >>


RICCIARELLI Packaging

RICCIARELLI Packaging يکي از شرکت هاي توليدکننده تجهيزات و ماشين هاي بسته بندي است که به صورت تخصصي در زمينه بسته بندي مواد غذايي فعاليت مي کند. بنيان گذار اين شرکت Garibalde Ricciarelli در سال 1843 بود، که در آن زمان تنها ماشين هاي بسته بندي محصول پاستا را توليد مي کرد.

ادامه >>


MG America

MG America يکي از شرکت هاي طراحي و ساخت ماشين آلات بسته بندي است. فعاليت اين شرکت در زمينه توليد ماشين هاي بسته بندي پر کني کپسول ها، تجهيزات و ماشين هاي بسته بندي آن متمرکز شده است. اين ماشين آلات در صنايع مختلف شامل مواد دارويي، مواد مغذي و مکمل غذايي، محصولات آرايشي و مواد غذايي به کار مي رود.

ادامه >>


Brown

در شماره گذشته ماهنامه فناوري و توسعه صنعت بسته بندي اقدام به معرفي ماشين آلات ترموفرمينگ شرکت Brown کرديم. در اين شماره به معرفي کامل ماشين هاي اين شرکت که در بخش بسته بندي مواد غذايي استفاده مي شوند، خواهيم پرداخت.

ادامه >>شماره صفحه :

صفحه بعد >>

صفحه ۱ از ۷

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.